Moderna Superior living swoje inwestycje kieruje do wymagającego i zamożnego klienta. Jednak na samej sprzedaży się nie kończy. Zainteresowanych zakupem dodatkowo wspiera przez usługę Moderna Concierge. Polega ona na przygotowaniu dla klienta analizy finansowej obrazującej na jaki zwrot oraz zyski może liczyć nabywca nieruchomości. Ponadto oferuje kompleksową usługę zarządzania najmem.

Moderna nie tylko dla Trójmiasta

Dobrego dewelopera można poznać po tym, że nie poprzestaje na jednej budowie, czy modernizacji. Moderna na swoim koncie ma już kilka dużych inwestycje i jest w trakcie realizacji kolejnych. Moderna wyszła z rodzimego trójmiejskiego rynku na podbój Warszawy. Jak zapewnia – są firmą mocno osadzoną w Trójmieście i nadal będą tam realizowali swoje inwestycje. Jednak potrzeba rynku wymogła rozpoczęcie pierwszego przedsięwzięcia w stolicy. Warszawskie ulice Złota i Chmielna (od których nazwę wzięła inwestycja) – to jedne z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie. I nie trudno się dziwić, że choć budynek ma zostać oddany do użytku dopiero w 2018 roku – w pierwszym tygodniu sprzedaży nabywców znalazło już 30% apartamentów!

Uznany modernizm

Moderna Superior Living jest znanym i cenionym deweloperem w Trójmieście. Działa na rynku od 2009r. a uznanie zdobyła dzięki takim gdyńskim inwestycjom jak: Kamienica Moderna, Lighthouse, Xenon Business Park i Baltiq Plaza. Zakończone są budowy kolejnym dwóch inwestycji Victoria Residence w Sopocie, nietuzinkowa Nautikka W Gdyni. Na ten moment w trakcie realizacji są: słynna Oliwa w Gdańsku, czysta w swej formie i funkcjonalna, Front Park w Gdyni i Złota Chmielna Apartmets w Warszawie. W przygotowaniu są kolejne inwestycje.